Jubileuszowe XV zawody w zaczarowanym kręgu kółka ringo, KURPIOWSKI JANTAR odbyły się w sercu puszczy kurpiowskiej, tradycyjnie przy słonecznej pogodzie, która niejednokrotnie decyduje o poziomie rywalizacji.

Czwartego dnia czerwca 2022 roku na stadionie Szkoły Podstawowej w Lelisie gościliśmy  ringowców z 11 ośrodków sportowych i szkół podstawowych z terenu Mazowsza

W turnieju bardzo dobre wyniki osiągnęli nasi ringowcy!

 

Oficjalne wyniki XV Ogólnopolskiego Turnieju w Ringo „Kurpiowski Jantar” – gry finałowe

Lelis, 4 czerwiec 2022.

Kategoria Żak:

Miejsce

Nazwisko i imię

Klub/szkoła

1

Białkowski Michał

Uczniowski Klub Sportowy Goszczyn

2

Bacławski Bartosz

Kurpiowskie Towarzystwo Ringo Jantar

3

Kociszewski Maciej

Uczniowski Klub Sportowy Goszczyn

4

Jankowski Florian

Klub Sportowy Olimpia Miłki

5

Białkowski Aleksander

Uczniowski Klub Sportowy Goszczyn

6

Gontarz Igor

Kurpiowskie Towarzystwo Ringo Jantar

 

Kategoria Żaczka:

Miejsce

Nazwisko i imię

Klub/szkoła

1

Wierzbicka Lenia

Uczniowski Klub Sportowy Goszczyn

2

Krysiak Wioletta

Szkoła Podstawowa Dąbrówka

3

Sztejna Aleksandra

Szkoła Podstawowa Dąbrówka

4

Puławska Zuzanna

Szkoła Podstawowa Lelis

5

Bałdyga Aleksandra

Szkoła Podstawowa Dąbrówka

 

Kategoria Młodzik:

Miejsce

Nazwisko i imię

Klub/szkoła

1

Mrozek Błażej

Kurpiowskie Towarzystwo Ringo Jantar

2

Godlewski Stanisław

Warszawskie Towarzystwo Ringo

3

Pucek Szymon

Uczniowski Klub Sportowy Goszczyn

4

Górski Filip

Szkoła Podstawowa Olszewka

5

Parzych Jakub

Szkoła Podstawowa Lelis

6

Klymiuk Piotr

Szkoła Podstawowa Olszewka

 

Kategoria Młodziczka:

Miejsce

Nazwisko i Imię

Klub/szkoła

1

Fatek Natalia

Uczniowski Klub Sportowy Goszczyn

2

Olejnik Aleksandra

Uczniowski Klub Sportowy Goszczyn

3

Gontarz Nikola

Kurpiowskie Towarzystwo Ringo Jantar

4

Jenczyk Barbara

Klub Sportowy Olimpia Miłki

5

Szewczyk Patrycja

Klub Sportowy Olimpia Miłki

6

Białkowska Anna

Uczniowski Klub Sportowy Goszczyn

 

Kategoria Kadet:

Miejsce

Nazwisko i Imię

Klub/szkoła

1

Parzych Kacper

Kurpiowskie Towarzystwo Ringo Jantar

2

Brzeski Mikołaj

Szkoła Podstawowa Łęg Starościński

3

Grabarczyk Marek

Uczniowski Klub Sportowy Goszczyn

4

Pawłowski Krzysztof

Szkoła Podstawowa Olszewka

5

Nalewajk Kacper

Szkoła Podstawowa Łęg Starościński

6

Marciniak Krzysztof

Uczniowski Klub Sportowy Goszczyn

 

Kategoria Kadetka:

Miejsce

Nazwisko i Imię

Klub/szkoła

1

Szporko Anna

Klub Sportowy Olimpia Miłki

2

Gromek Kornelia

Kurpiowskie Towarzystwo Ringo Jantar

3

Nasiadka Paula

Kurpiowskie Towarzystwo Ringo Jantar

 

Kategoria Otwarta Kobiet:

Miejsce

Nazwisko i Imię

Klub/szkoła

1

Kowalczyk Izabela

Kurpiowskie Towarzystwo Ringo Jantar

2

Rydzewska Martyna

Klub Sportowy Olimpia Miłki

3

Złotucha Karolina

Niezrzeszona

4

Duszak Kamila

Kurpiowskie Towarzystwo Ringo Jantar

5

Wangryn Monika

Mogielnica

6

Grzegorzewska Julia

Uczniowski Klub Sportowy Goszczyn

 

Kategoria Otwarta Mężczyzn:

Miejsce

Nazwisko i Imię

Klub/szkoła

1

Godlewski Cezary

Warszawskie Towarzystwo Ringo

2

Wangryn Paweł

Mogielnica

3

Brzeski Patryk

Niezrzeszony

 

GRY DRUŻYNOWE

Trójki mieszane do Lat 10:

Miejsce

Nazwisko i Imię

Klub/szkoła

1

Białkowski Michał, Kociszewski Maciej,

Wierzbicka Lena

Uczniowski Klub Sportowy Goszczyn

2

Bacławski Bartosz, Gontarz Igor,

Sztejna Aleksandra

Szkoła Podstawowa Nasiadki

Szkoła Podstawowa Dąbrówka

3

Górki Filip, Klymiuk Piotr, Różycka Zuzanna

Szkoła Podstawowa Olszewka

 

Dwójki szkolne chłopców do lat 13:

Miejsce

Nazwisko i Imię

Klub/szkoła

1

Godlewski Stanisław,

Pucek Szymon

Warszawskie Towarzystwo Ringo

Uczniowski Klub Sportowy Goszczyn

2

Górski Filip, Kopani Marcel

Szkoła Podstawowa Olszewka

3

Puławski Oliwier, Parzych Jakub

Szkoła Podstawowa Lelis

4

Wierzbicki Mateusz, Białkowski Aleksander

Uczniowski Klub Sportowy Goszczyn

 

Dwójki szkolne dziewcząt do lat 13:

Miejsce

Nazwisko i Imię

Klub/szkoła

1

Olejnik Aleksandra, Fatek Natalia

Uczniowski Klub Sportowy Goszczyn

2

Mazurkiewicz Sara, Jenczyk Barbara

Klub Sportowy Olimpia Miłki

3

Nasiadka Anna, Gontarz Nikola

Kurpiowskie Towarzystwo Ringo Jantar

4

Prusaczyk Julita, Gerwatowska Iga

Szkoła Podstawowa Lelis

5/6

Białkowska Anna, Białkowska Zofia

Uczniowski Klub Sportowy Goszczyn

 

Dwójki szkolne chłopców do lat 15:

Miejsce

Nazwisko i Imię

Klub/szkoła

1

Grabarczyk Marek, Marcniak Krzysztof

Uczniowski Klub Sportowy Goszczyn

2

Brzeski Mikołaj, Nalewajk Kacper

Szkoła Podstawowa Łęg Starościński

3

Parzych Kacper, Mrozek Błażej

Kurpiowskie Towarzystwo Ringo Jantar

 

Dwójki szkolne dziewcząt do lat 15:

Miejsce

Nazwisko i Imię

Klub/szkoła

1

Nasiadka Paula, Gromek Kornelia

Kurpiowskie Towarzystwo Ringo Jantar

2

Szewczyk Patrycja, Kowalik Oliwia

Klub Sportowy Olimpia Miłki

3

Laskowska Julia, Marzewska Teresa

Kurpiowskie Towarzystwo Ringo Jantar

 

Klasa otwarta- dwójki mieszane

Miejsce

Nazwisko i Imię

Klub/szkoła

1

Rydzewska Martyna, Marek Gil

Klub Sportowy Olimpia Miłki

2

Wangryn Monika, Wangryn Paweł

Mogielnica

3

Duszak Kamila, Duszak Przemysław

Kurpiowskie Towarzystwo Ringo Jantar

4

Złotucha Karolina, Brzeski Patryk

Niezrzeszeni

5

Metelska Wiktoria,

Pawelczyk Wiktor

Uczniowski Klub Sportowy Goszczyn

Kurpiowskie Towarzystwo Ringo Jantar

6

Urbańska Kamila

Surgiewicz Konrad

Niezrzeszona

Kurpiowskie Towarzystwo Ringo Jantar

 Najlepsza zawodniczka turnieju: Fatek Natalia - Uczniowski Klub Sportowy Goszczyn

Najlepszy zawodnik turnieju: Parzych Kacper – Kurpiowskie Towarzystwo Ringo.

IMG_4547.JPG IMG_4549.JPG IMG_4552.JPG

IMG_4556.JPG IMG_4557.JPG IMG_4558.JPG

IMG_4559.JPG IMG_4561.JPG IMG_4562.JPG

IMG_4563.JPG IMG_4565.JPG IMG_4566.JPG

IMG_4567.JPG IMG_4568.JPG IMG_4569.JPG

IMG_4570.JPG IMG_4571.JPG IMG_4572.JPG

IMG_4573.JPG IMG_4574.JPG IMG_4576.JPG

IMG_4577.JPG IMG_4578.JPG IMG_4580.JPG

IMG_4583.JPG IMG_4584.JPG IMG_4585.JPG

IMG_4586.JPG IMG_4587.JPG IMG_4588.JPG

IMG_4589.JPG IMG_4590.JPG IMG_4595.JPG

IMG_4596.JPG IMG_4597.JPG IMG_4598.JPG

IMG_4600.JPG IMG_4602.JPG IMG_4603.JPG

IMG_4604.JPG IMG_4605.JPG IMG_4606.JPG

IMG_4607.JPG IMG_4608.JPG IMG_4609.JPG

IMG_4610.JPG IMG_4612.JPG IMG_4613.JPG

IMG_4618.JPG IMG_4619.JPG IMG_4620.JPG

IMG_4621.JPG IMG_4622.JPG IMG_4623.JPG

IMG_4625.JPG IMG_4626.JPG IMG_4627.JPG

IMG_4629.JPG IMG_4633.JPG IMG_4636.JPG

IMG_4639.JPG IMG_4641.JPG IMG_4643.JPG

IMG_4647.JPG IMG_4650.JPG IMG_4651.JPG

IMG_4652.JPG IMG_4654.JPG IMG_4657.JPG

IMG_4659.JPG IMG_4660.JPG IMG_4662.JPG

IMG_4664.JPG IMG_4665.JPG IMG_4666.JPG

IMG_4667.JPG IMG_4668.JPG IMG_4670.JPG

IMG_4673.JPG IMG_4674.JPG IMG_4675.JPG

IMG_4676.JPG IMG_4677.JPG IMG_4678.JPG

IMG_4679.JPG IMG_4680.JPG IMG_4681.JPG

IMG_4683.JPG IMG_4685.JPG IMG_4687.JPG

IMG_4690.JPG IMG_4692.JPG