VI Mistrzostwa Mazowsza w Ringo, rozegrano w dniu 22.09.2018 r., na stadion GKS „ŚWIT”, Warszawa, ul. Oświatowa 12. Organizatorem mistrzostw było Warszawskie Towarzystwo Ringo
W zawodach wystartowała 15-osobowa reprezentacja naszej sekcji, najlepiej zaprezentowali się nasi najmłodsi ringowcy, Maja Zawadzka i Pęśko Adam zwyciężając w swoich kategoriach wiekowych.
Wyniki mistrzostw:
żaczki:
- Zawadzka Maja, UKS Goszczyn
- Gromek Kornelia, KTR „Jantar”
- Jenczyk Barbara, K.S. OLIMPIA Miłki
żacy:
- Pęśko Adam, UKS Goszczyn
- Wątora Damian, UKS Olkowice
- Godlewski Stanisław, WTR
- Grabarczyk Marek, UKS Goszczyn
- Musiałowski Krystian, UKS Goszczyn
- Komorowski Jakub, UKS Goszczyn
młodziczki:
- Szporko Anna, K.S. OLIMPIA Miłki
- Jenczyk Aleksandra, K.S. OLIMPIA Miłki
- Grzegorzewska Julia, UKS Goszczyn
- Radecka Dominika, UKS Goszczyn
- Kociszewska Marta, UKS Goszczyn
- Metelaska Wiktoria, UKS Goszczyn
młodzicy:
- Grzelak Dawid, K.S. OLIMPIA Miłki
- Trzaska Bartek, UKS Olkowice
- Sobociński Miłosz, UKS Olkowice
- Jarosz Jakub, UKS Goszczyn
kadetki:
- Rydzewska Martyna, K.S. OLIMPIA Miłki
- Lejman Marta, K.S. OLIMPIA Miłki
- Pacholska Joanna, WTR
kadeci:
- Duszak Przemysław, KTR „Jantar”
- Szporko Bartek, S. OLIMPIA Miłki
- Kulej Wiktor, UKS Olkowice
juniorzy:
- Leszczyński Michał, WTR
- Deptuła Maciej, WTR
- Ciastoń Maciej, WTR
klasa otwarta kobiet:
- Kunecka Michalina, Legnica
- Kowalczyk Izabela, KTR „Jantar”
- Godlewska Alicja, WTR
klasa otwarta mężczyzn: 3
- Szajek Krzysztof, Legnica
- Godlewski Cezary, WTR
- Komorowski Hubert, UKS Goszczyn
old-boys: 2
- Wangryn Mariusz, UKS Goszczyn
- Misiak Robert, WTR
- Warecki Marek WTR
Weterani:
- Osak Andrzej, Słupsk
- Krakowiak Józef, WTR
- Bobryk Jan, WTR
trójki mieszane do lat 13:
- Okrój Michał, Trzaska Bartek, Siedlecka Marta – UKS Olkowice
- Grzelak Dawid, Szkorko Anna, Jenczyk Aleksandra – K. S. OLIMPIA Miłki
- Pawełczyk Wiktor, Prusaczyk Mateusz, Jankowska Aleksandra – KTR „Jantar”
dwójki szkolne dziewcząt do lat 16:
- Bugała Marta, Pacholska Joanna – WTR
- Rydzewska Martyna, Lejman Marta – K.S. OLIMPIA” Miłki
- Grażulis Weronika, Groniec Julia – WTR
dwójki szkolne chłopców do lat 16:
- Majewski Krystian, Kulej Wiktor – UKS Olkowice
- Trzaska Dawid, Barański Szymon – UKS Adamów
- Szporko Bartek, Osiecki Mateusz – KTR „Jantar”
dwójki mieszane powyżej 16 lat:
- Szajek Krzysztof, Legnica: Trawczyńska Ada, Mogielnica
- Godlewski Cezary, WTR; Kunecka Michalina, Legnica
- Robert Misiak, WTR; Wangryn Monika, UKS Goszczyn