foto1
Reprezentacja sekcji ringo
foto1
Reprezentacja sekcji ringo
foto1
Mistrzyni w kategorii żaczek
foto1
Mistrzynie w grze deblowej
foto1
Ogólnopolski Turniej Ringo w Goszczynie
Witamy na stronie sekcji RINGO

Zapraszamy ringowców na treningi w ringo, zajęcia odbywają się w następujących terminach:

  • Wtorek - 13:30- 15:00
  • Czwartek - 13:30- 15:00
  • Sobota - 10:00 - 11:30

Udanym startem rozpoczęliśmy tegoroczne występy na boiskach ringo. Skromna czteroosobowa reprezentacja wzięła udział w XXI Ogólnopolskim Turniej Ringo, który odbył się dobył się 22 maja w Jedliczu na obiektach Szkoły Podstawowej. Zawody zaliczane są do rankingu Pucharu Polski w Ringo.
Zdobywcy miejsc 1-3 otrzymali piękne szklane medale, puchary, dyplomy oraz za miejsca 1-6 koszulki i słodkie upominki.

Wyniki naszych ringowców

MŁODZICZKA
1 m. - Iga Osińska - UKS Goszczyn
2 m. - Maja Zawadzka - UKS Goszczyn
3 m. - Barbara Jenczyk - KS Olimpia Miłki

Czytaj więcej...

W dniu 5 czerwca 2021 r. na stadionie przy naszej szkole rozegrano Szkolny Turniej w Ringo w kategorii żaków (dziewczęta i chłopcy do lat 10). Do wali o mistrzowskie tytuły przystąpili uczniowie klasy drugiej i klas trzecich. Zaciekła i wyrównana rywalizacja była widowiskowa i  wzbudzała wiele emocji wśród grających, rodziców i kibiców. Najmłodszym ringowcom na boiskach sędziowali koleżanki i koledzy ze starszych klas.

Za udział w turnieju każdy zawodnik otrzymał dyplom i słodkie upominki, pierwsza szóstaka otrzymała kółka ringo, a za miejsce pierwsze mistrzowie zostały nagrodzeni pucharami. Ogromne brawa dla wszystkich zawodników turnieju za wspaniałą postawę  podczas wszystkich meczów, podziękowania składamy sędziom za pomoc w organizacji turnieju.

Czytaj więcej...

Grand Prix w Ringo rozegrano 12 czerwca 2021 r. na obiektach sportowych przy PSP w Goszczynie. Turniej cieszył się dużym zainteresowaniem, do rywalizacji przystąpiło ponad 120 ringowców z czołowych klubów z całej Polski. Zawody rozgrywano w ośmiu kategoriach indywidualnych i pięciu kategoriach dwójkowych. W opinii uczestników Grand Prix był bardzo udanym turniejem, towarzyszyły mu duże emocje, wysoki poziom sportowy, niezapomniana atmosfera i zacięta rywalizacja.

Zawodnicy, którzy stanęli na podium otrzymali pamiątkowe medale, a zwycięscy statuetki, finałowa szóstka dyplomy i pamiątkowe koszulki

Turniej zostały przeprowadzone bardzo sprawnie, dzięki profesjonalnemu przygotowaniu przez członków PTR i UKS Goszczyn, dzieci i młodzież mogła aktywnie i ciekawie spędzić weekend oraz promować ringo – polski sport dla każdego.

Czytaj więcej...

Reprezentacja naszego klubu bardzo dobrze zaprezentowała się na 49. Otwartych Mistrzostwach Polski w Ringo. Nasi reprezentanci rywalizowali w ośmiu kategoriach indywidualnych oraz pięciu kategoriach dwójkowych, wynikiem rywalizacji są wywalczone 3 złote medale, 6 srebrnych i 4 brązowe. Zwycięzcy poszczególnych kategorii otrzymali pamiątkowe statuetki, medale i dyplomy oraz nagrody rzeczowe.

Kolejny nasz start dopiero po wakacjach, 11 września na 20. Memoriale Włodzimierza Strzyżewskiego w Ringo.

Gratulujemy udanego startu i życzymy udanych wakacji pełnych słońca, radości i sportowej aktywności!

Czytaj więcej...

Zapraszamy rodziny do startu w Plażowym Turnieju Rodzin w Ringo, zawody odbędą się w dniach 19 - 21 sierpnia 2021r. na plaży w Mielnie w godz. 16: 00 - 18: 00. Każdego dnia turnieju od 9:00 do 11:00 - instruktaż i nauka gry. W zawodach mogą startować rodziny w składzie: rodzic, ewentualnie dziadek lub babcia + dziecko do lat 10, 15 i więcej lat.

Czytaj więcej...

Na stadionie GKS Świt w Warszawie w dniu 11 września 2021 r. odbywał się jubileuszowy XX Memoriał im. Włodzimierz Strzyżewskiego w Ringo. Memoriał to jeden z najbardziej prestiżowych turniejów w ringo, to również wyjątkowa atmosfera, którą tworzy wielopokoleniowa mieszanka zawodników uprawiających polski sport – ringo. Weterani którzy dawno przekroczyli 70 lat, prezentowali świetna formę sportową i zapał do gry, dając wspaniały przykład młodym ringowcom.

Dwudziesta edycja Memoriału to okazja do refleksji na upływającym czasem i zachodzącymi zmianami w środowisku ringowców. Ubywa osób którzy rywalizowali z twórcą ringo a grono pamiętających Włodzimierza Strzyżewskiego maleje z roku na rok. Tym większego znaczenia nabiera coroczna organizacja turnieju poświęconego pamięci twórcy ringo. Dla starszych to wspomnienie młodości, dla młodszych wskazanie, że zasługi dla innych nie zawsze znikają w pomroce pamięci.

W zawodach rywalizowali ringowcy z 15 Klubów z terenu całej polski, imprezą towarzyszącą, rozgrywaną równolegle były Mistrzostwa Polski Lekarzy i innych Profesji Ochrony Zdrowia.

Czytaj więcej...

Ogólnopolski Turniej „Mazury 2021” rozegrano 25 września 2021 r. na stadionie sportowym w Miłkach. Zawody rozpoczęły się przy niezbyt dobrej i przyjaznej pogodzie, padał deszcz wiał silny wiatr, ale prawdziwych fanów ringo nie odstraszyła deszczowa pogoda, liczne stawili się do rywalizacji po ostatnie możliwe do zdobycia w tym roku punkty do rankingu ogólnopolskiego ringowców.

Organizatorem zawodów był Klub Sportowy Victoria Miłki.

Czytaj więcej...

Rok 2021 dobiegł końca, pora na posumowanie występu ringowców z naszej sekcji, którzy w minionym roku zaprezentowali się bardzo dobrze!

W najmłodszej kategorii żaków, tryumfował Szymon Pucek, na kolejnych miejscach uplasowali się, 3- Jarosław Biliniak, 8 – Michał Biliniak, 9- Krystian Metelski, 10 – Maciej Kociszewski, 13 – Michał Białkowski.

W żaczkach zwyciężyła Natalia Fatek, , na kolejnych miejscach uplasowali się, 5 – Amelia Mieńkowska, 8 Wiktoria Bedyńska, 9 – Zofia Białkowska, 13 – Lena Pietrusińska, 22 - Marika Sobkowicz.

Czytaj więcej...

Kalendarz

Lipiec 2024
P W Ś C Pt S N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31

Najbliższe zawody

Brak wydarzeń

Gościmy

Odwiedza nas 142 gości oraz 0 użytkowników.