foto1
Reprezentacja sekcji ringo
foto1
Reprezentacja sekcji ringo
foto1
Mistrzyni w kategorii żaczek
foto1
Mistrzynie w grze deblowej
foto1
Ogólnopolski Turniej Ringo w Goszczynie
Witamy na stronie sekcji RINGO

W dniu 30 kwietnia 2022 r. w hali sportowej przy naszej szkole rozegrano Mistrzostwa Szkoły w Ringo. Do wali o mistrzowskie tytuły przystąpiło 37 ringowców. Zawody rozgrywano w kategoriach indywidualnych, ringowcy z naszego Klubu mieli okazję pokazać swoje umiejętności, zmierzyć się z rówieśnikami i mile spędzić czas.

Za udział w turnieju każdy zawodnik otrzymał dyplom, za pierwsze trzy miejsca finaliści zostali nagrodzeni pucharami. Ogromne brawa dla wszystkich zawodników turnieju za wspaniałą postawę  podczas wszystkich meczów, podziękowania składamy sędziom za pomoc w organizacji turnieju.

Turniej był doskonałą okazją do przygotowania się naszych ringowców do startu 21 maja w Ogólnopolskim Turnieju, który organizuje nasz Klub.

Czytaj więcej...

W dniu 21 maja 2022 r. w Goszczynie na obiektach sportowych przy Publicznej Szkole Podstawowej rozegrano Ogólnopolski Turniej w Ringo - Goszczyn 2022.

Na starcie pierwszego w tym roku turnieju zaliczanego do ogólnopolskiego rankingu stanęło 100 ringowców z 9 Klubów aby sprawdzić swoją sportową formę oraz przygotowanie do sezonu startowego.

Zawodnicy rywalizowali w 10 kategoriach wiekowych w grach indywidualnych oraz 4 kategoriach wiekowych w grach deblowych.

Silny porywisty wiatr utrudniał rywalizację, czasami nie pozwalał na wykonanie precyzyjnych serwisów, rzutów atakujących, zmieniał trajektorię lotu kółka, komplikował grę obronną Sprawiał, że pojedynki trzymały w napięciu do ostatniego punktu. Mimo trudnych warunków wiele pojedynków było bardzo zaciętych i emocjonujących, zanotowano dużo ciekawych rezultatów, spotkania finałowe stały na wysokim poziomie.

Na uroczystym zakończeniu turnieju rozdano zwycięzcom piękne puchary, pamiątkowe medale oraz dyplomy – miło było oglądać uśmiechnięte twarze zawodników odbierających trofea.

Czytaj więcej...

XXII Ogólnopolski Turniej Ringo dobył się w Jedliczu na obiektach Szkoły Podstawowej. Zawody zaliczane do rankingu Pucharu Polski w Ringo. Po raz kolejny spotkali się najlepsi zawodnicy ringo w kategoriach szkolnych. W zawodach udział wzięły następujące kluby: Viktoria Miłki, UKS Goszczyn, UKS Arka Umieszcz, Kurpiowskie Towarzystwo Ringo, i MUKS Podkarpacie Jedlicze.

Organizatorem zawodów był: Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Podkarpacie Jedlicze. Zdobywcy miejsc 1-3 otrzymali puchary medale, dyplomy oraz za miejsca 1-6 koszulki i słodkie upominki.

W zawodach uczestniczyła czteroosobowa reprezentacja naszego Klubu.

Czytaj więcej...

Jubileuszowe XV zawody w zaczarowanym kręgu kółka ringo, KURPIOWSKI JANTAR odbyły się w sercu puszczy kurpiowskiej, tradycyjnie przy słonecznej pogodzie, która niejednokrotnie decyduje o poziomie rywalizacji.

Czwartego dnia czerwca 2022 roku na stadionie Szkoły Podstawowej w Lelisie gościliśmy  ringowców z 11 ośrodków sportowych i szkół podstawowych z terenu Mazowsza

W turnieju bardzo dobre wyniki osiągnęli nasi ringowcy!

Czytaj więcej...

8 czerwca na terenie kompleksu sportowego w Goszczynie odbył się Powiatowy Trójbój LA zorganizowany przez PSP w Goszczynie i UKS "GOSZCZYN".

W zawodach skierowanych do uczniów z rocznika 2011 i młodsi wzięły udział następujące reprezentacje: PSP w Goszczynie, PSP nr 1 w Grójcu, PSP w Jasieńcu i ZSOw Mogielnicy. Zawodnicy rywalizowali w trzech konkurencjach: biegu na 60 m, skoku w dal i rzucie piłeczką palantową.

Walka o podium była zacięta. Dało się to zauważyć w szczególności podczas biegów krótkich. Na dystansie 60 m tryumfowali Gabriela Marszał (PSP Goszczyn) i Paweł Lenarczyk (PSP Goszczyn).

Czytaj więcej...

50. Mistrzostwa Polski w Ringo rozegrano w dniu 18 czerwca 2022 r. na stadionie miejskim w Mogielnicy. W zawodach wystartowała czołówka polskich i zagranicznych ringowców z Litwy, Białorusi i Niemiec, którzy rywalizowali o mistrzowskie tytuły w 12 indywidualnych kategoriach wiekowych oraz 6 kategoriach deblowych.

W mistrzostwach z powodzeniem wystartowała reprezentacja naszego Klubu zdobywając dwa złote medale, cztery srebrne i 2 brązowe, poniżej prezentujemy nasze wyniki:

Czytaj więcej...

XXI Memoriał Włodzimierza Strzyżewskiego rozegrano w sobotę 17 września 2022 r. na stadionie GKS Świt w Warszawie. Zawody poświęcone pamięci twórcy ringo cieszą się dużą popularnością i silną obsadą, podobnie było i w tym roku, rozgrywki zgromadziły 138 ringowców z Polski, Litwy, Czech, Ukrainy, Białorusi i Niemiec. Memoriał rozgrywano w 13 kategoriach indywidualnych i 4 drużynowych.

Niestety Warszawa przywitała ringowców chłodem, nie przeszkodziło to jednak w rywalizacji, mogliśmy oglądać pasjonujące pojedynki oraz wiele zaskakujących wyników.

Czytaj więcej...

17 grudnia 2022 r. w Publicznej Szkoły Podstawowej Goszczynie odbył się Mikołajkowy Turniej w Ringo. Dużo emocji, zabawy i ringo na wysokim poziomie – tak z pewnością można w skrócie opisać to, co działo się w sobotę na naszej hali sportowej. Do rywalizacji w sześciu kategoriach wiekowych przystąpili członkowie sekcji ringo naszego Uczniowskiego Klubu Sportowego oraz ringowcy z UKS Błękitni Olkowice i UKS Mogielnica.

Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz puchary za pierwsze trzy miejsca oraz słodką paczkę od Świętego Mikołaja.

Organizatorem zawodów był UKS Goszczyn.

Czytaj więcej...

Kalendarz

Marzec 2024
P W Ś C Pt S N
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Najbliższe zawody

So Mar 16 @10:00 - 04:00PM
Turniej "Asów"
So Maj 18 @10:00 - 04:00PM
Grand Prix w Ringo

Gościmy

Odwiedza nas 361 gości oraz 0 użytkowników.