Indywidualne Mistrzostwa naszej Szkoły w Ringo rozegrano 16 marca 2013 r. w czterech kategoriach wiekowych, młodziczki i młodzicy (do 13 lat), kadetki i kadeci (do 16 lat), w zawodach wystartowało 52 osoby, najlepsze zawodniczki i zawodnicy z klas 3-4 szkoły podstawowej i 1-3 gimnazjum. Zawody toczyły się w miłej sportowej atmosferze, zwyciężali faworyci, odnotowano również kilka niespodzianek!
Celem zawodów było wyłonienie mistrzów naszej szkoły, doskonalenie formy sportowej oraz przygotowanie naszych ringowców do startu w Ogólnopolskich Turniejach w Ringo oraz do startu w Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej.
Zwycięzcy otrzymali dyplomy i puchary ufundowane przez firmę ECCO – Pucek Arnold.
W miesiącu kwietniu zapraszamy na Szklony Turniej Drużynowy (trójki mieszane).
Szczegółowe wyniki
Kategoria młodzik
1 miejsce – Mateusz Stańczyk
2 miejsce – Konrad Komorowski
3 miejsce – Mateusz Wangryn
4 miejsce – Dawid Mruk
5 miejsce – Przemysław Kawęcki
6 miejsce – Jakub Brelski
7-9 miejsce – Bartłomiej Grela
7-9 miejsce – Patryk Besiński
7-9 miejsce – Damian Kawęcki
10-13 miejsce – Dawid Grzegorczyk
10-13 miejsce – Bartłomiej Sijka
10-13 miejsce – Eryk Gizka
10-13 miejsce - Krystian Grzegorczyk
Finał
Nr |
Imię i Nazwisko |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
Zwycięstwa |
Miejsce |
|
Mateusz Stańczyk |
|
15 |
15 |
15 |
15 |
15 |
5 |
I |
2 |
Konrad Komorowski |
7 |
|
15 |
15 |
15 |
15 |
4 |
II |
3 |
Mateusz Wangryn |
12 |
11 |
|
15 |
15 |
15 |
3 |
III |
4 |
Przemysław Kawęcki |
10 |
8 |
11 |
|
15 |
11 |
1 |
V |
5 |
Jakub Brelski |
8 |
10 |
10 |
8 |
|
9 |
0 |
VI |
6 |
Dawid Mruk |
10 |
10 |
7 |
15 |
15 |
|
2 |
IV |
Eliminacje
Grupa A
Nr |
Imię i Nazwisko |
1 |
2 |
3 |
4 |
Zwycięstwa |
Miejsce |
|
Mateusz Stańczyk |
|
15 |
15 |
15 |
3 |
I |
2 |
Bartłomiej Grela |
4 |
|
13 |
15 |
1 |
III |
3 |
Przemysław Kawęcki |
10 |
15 |
|
15 |
2 |
II |
4 |
Dawid Grzegorczyk |
7 |
8 |
9 |
|
0 |
IV |
Grupa B
Nr |
Imię i Nazwisko |
1 |
2 |
3 |
4 |
Zwycięstwa |
Miejsce |
1 |
Konrad Komorowski |
|
15 |
15 |
15 |
3 |
I |
2 |
Patryk Besiński |
8 |
|
13 |
15 |
1 |
III |
3 |
Jakub Brelski |
10 |
15 |
|
15 |
2 |
II |
4 |
Bartłomiej Sijka |
5 |
9 |
8 |
|
0 |
IV |
Grupa C
Nr |
Imię i Nazwisko |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
Zwycięstwa |
Miejsce |
1 |
Mateusz Wangryn |
|
15 |
15 |
15 |
15 |
4 |
I |
2 |
Dawid Mruk |
7 |
|
15 |
15 |
15 |
3 |
II |
3 |
Eryk Gizka |
6 |
12 |
|
15 |
6 |
1 |
IV |
4 |
Krystian Grzegorczyk |
7 |
6 |
13 |
|
13 |
0 |
V |
5 |
Damian Kawęcki |
2 |
11 |
15 |
15 |
|
2 |
III |
Kategoria młodziczka
1 miejsce – Dominika Pietrusińska
2 miejsce – Oliwia Rzepka
3 miejsce – Łucja Baranowska
4 miejsce – Magdalena Komorowska
5 miejsce – Martyna Kot
6 miejsce – Jolanta Głąbikowska
7-9 miejsce – Julia Radecka
7-9 miejsce – Zuzanna Jakubczak
7-9 miejsce – Zuzanna Radecka
10-13 miejsce – Emilia Jakubczak
10-13 miejsce – Monika Łucka
12 miejsce – Wiktoria Cichocka
13 miejsce - Ewelina Jakubczak
Finał
Nr |
Imię i Nazwisko |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
Zwycięstwa |
Miejsce |
1 |
Dominika Pietrusińska |
|
17 |
17 |
15 |
15 |
15 |
5 |
I |
2 |
Oliwia Rzepka |
15 |
|
15 |
15 |
15 |
15 |
4 |
II |
3 |
Łucja Baranowska |
15 |
9 |
|
15 |
15 |
15 |
3 |
III |
4 |
Magdalena Komorowska |
12 |
6 |
13 |
|
15 |
15 |
2 |
IV |
5 |
Jolanta Głąbikowska |
6 |
3 |
5 |
6 |
|
13 |
0 |
VI |
6 |
Martyna Kot |
1 |
6 |
8 |
12 |
15 |
|
1 |
V |
Eliminacje
Grupa A
Nr |
Imię i Nazwisko |
1 |
2 |
3 |
4 |
Zwycięstwa |
Miejsce |
1 |
Dominika Pietrusińska |
|
12 |
15 |
15 |
3 |
I |
2 |
Emilia Jakubczak |
2 |
|
8 |
8 |
0 |
IV |
3 |
Magdalena Komorowska |
12 |
15 |
|
15 |
2 |
II |
4 |
Julia Radecka |
4 |
15 |
7 |
|
1 |
III |
Grupa B
Nr |
Imię i Nazwisko |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
Zwycięstwa |
Miejsce |
1 |
Oliwia Rzepka |
|
15 |
15 |
15 |
15 |
4 |
I |
2 |
Zuzanna Jakubczak |
4 |
|
13 |
15 |
15 |
2 |
III |
3 |
Jolanta Głąbikowska |
3 |
15 |
|
15 |
6 |
2 |
II |
4 |
Monika Łucka |
4 |
10 |
11 |
|
15 |
1 |
IV |
5 |
Milena Kowalczyk |
5 |
14 |
15 |
9 |
|
1 |
V |
Grupa C
Nr |
Imię i Nazwisko |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
Zwycięstwa |
Miejsce |
1 |
Łucja Baranowska |
|
15 |
15 |
15 |
15 |
4 |
I |
2 |
Ewelina Jakubczak |
2 |
|
3 |
4 |
3 |
0 |
V |
3 |
Wiktoria Cichocka |
3 |
15 |
|
13 |
14 |
1 |
IV |
4 |
Zuzanna Radecka |
8 |
15 |
15 |
|
10 |
2 |
III |
5 |
Martyna Kot |
8 |
15 |
15 |
15 |
|
3 |
II |
Kategoria Kadet
1 miejsce – Adam Rożek
2 miejsce – Hubert Komorowski
3 miejsce – Artur Stępień
4 miejsce – Filip Goc
5 miejsce – Norbert Kot
6 miejsce – Patryk Strzemiński
7-9 miejsce – Cezary Kopczyński
7-9 miejsce – Grzegorz Trzaska
7-9 miejsce – Patryk Kawecki
10-13 miejsce – Kacper Szczubełek
10-13 miejsce – Konrad Malinowski
10-13 miejsce – Bartosz Sypuła
10-13 miejsce - Patryk Pietrusiński
Finał
Nr |
Imię i Nazwisko |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
Zwycięstwa |
Miejsce |
1 |
Hubert Komorowski |
|
9 |
15 |
15 |
15 |
15 |
4 |
II |
2 |
Adam Rożek |
15 |
|
15 |
15 |
15 |
15 |
5 |
I |
3 |
Artur Stępień |
9 |
7 |
|
15 |
15 |
15 |
3 |
III |
4 |
Filip Goc |
4 |
5 |
8 |
|
15 |
16 |
2 |
IV |
5 |
Norbert Kot |
9 |
7 |
7 |
10 |
|
15 |
1 |
V |
6 |
Patryk Strzemiński |
5 |
2 |
13 |
14 |
4 |
|
0 |
VI |
Eliminacje
Grupa A
Nr |
Imię i Nazwisko |
1 |
2 |
3 |
4 |
Zwycięstwa |
Miejsce |
1 |
Artur Stępień |
|
15 |
15 |
15 |
3 |
I |
2 |
Cezary Kopczyński |
13 |
|
15 |
12 |
1 |
III |
3 |
Kacper Szczubełek |
5 |
10 |
|
7 |
0 |
IV |
4 |
Patryk Strzemiński |
6 |
15 |
15 |
|
2 |
II |
Grupa B
Nr |
Imię i Nazwisko |
1 |
2 |
3 |
4 |
Zwycięstwa |
Miejsce |
1 |
Adam Rożek |
|
15 |
15 |
15 |
3 |
I |
2 |
Norbert Kot |
7 |
|
15 |
15 |
2 |
II |
3 |
Grzegorz Trzaska |
4 |
4 |
|
15 |
1 |
III |
4 |
Konrad Malinowski |
7 |
4 |
11 |
|
0 |
IV |
Grupa C
Nr |
Imię i Nazwisko |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
Zwycięstwa |
Miejsce |
1 |
Hubert Komorowski |
|
15 |
15 |
15 |
15 |
4 |
I |
2 |
Patryk Kawecki |
6 |
|
11 |
11 |
15 |
1 |
III |
3 |
Bartosz Sypuła |
5 |
15 |
|
9 |
9 |
1 |
IV |
4 |
Filip Goc |
4 |
15 |
15 |
|
15 |
3 |
II |
5 |
Patryk Pietrusiński |
4 |
5 |
15 |
2 |
|
1 |
V |
Kategoria Kadetki
1 miejsce – Marlena Ślusarczyk
2 miejsce – Aneta Kępka
3 miejsce – Daria Sieradzan
4 miejsce – Anna Kot
5 miejsce – Weronika Wiewiór
6 miejsce – Anna Pietrzak
7-9 miejsce – Weronika Radecka
7-9 miejsce – Natalia Baranowska
7-9 miejsce – Aleksandra Dziuba
10-12 miejsce – Krystyna Strotsen
10-12 miejsce – Magdalena Białkowska
10-12 miejsce – Aneta Sieraga
Finał
|
Imię i Nazwisko |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
Zwycięstwa |
Miejsce |
1 |
Daria Sieradzan |
|
12 |
15 |
15 |
10 |
15 |
3 |
III |
2 |
Marlena Ślusarczyk |
15 |
|
15 |
15 |
15 |
15 |
5 |
I |
3 |
Weronika Wiewiór |
12 |
5 |
|
3 |
14 |
15 |
1 |
V |
4 |
Anna Kot |
5 |
10 |
15 |
|
13 |
15 |
2 |
IV |
5 |
Aneta Kępka |
15 |
9 |
16 |
15 |
|
15 |
4 |
II |
6 |
Anna Pietrzak |
3 |
2 |
9 |
9 |
10 |
|
0 |
VI |
Eliminacje
Grupa A
Nr |
Imię i Nazwisko |
1 |
2 |
3 |
4 |
Zwycięstwa |
Miejsce |
1 |
Krystyna Strotsen |
|
4 |
10 |
9 |
0 |
IV |
2 |
Anna Kot |
15 |
|
5 |
15 |
2 |
II |
3 |
Daria Sieradzan |
15 |
15 |
|
15 |
3 |
I |
4 |
Weronika Radecka |
15 |
7 |
3 |
|
1 |
III |
Grupa B
Nr |
Imię i Nazwisko |
1 |
2 |
3 |
4 |
Zwycięstwa |
Miejsce |
1 |
Aneta Kępka |
|
16 |
9 |
15 |
2 |
II |
2 |
Natalia Baranowska |
14 |
|
16 |
16 |
1 |
III |
3 |
Marlena Ślusarczyk |
15 |
17 |
|
15 |
3 |
I |
4 |
Magdalena Białkowska |
6 |
14 |
6 |
|
0 |
IV |
Grupa C
Nr |
Imię i Nazwisko |
1 |
2 |
3 |
4 |
Zwycięstwa |
Miejsce |
1 |
Aneta Sieraga |
|
7 |
7 |
9 |
0 |
IV |
2 |
Aleksandra Dziuba |
15 |
|
10 |
7 |
1 |
III |
3 |
Anna Pietrzak |
15 |
15 |
|
9 |
2 |
II |
4 |
Weronika Wiewiór |
15 |
15 |
15 |
|
3 |
I |