foto1
Reprezentacja sekcji ringo
foto1
Reprezentacja sekcji ringo
foto1
Mistrzyni w kategorii żaczek
foto1
Mistrzynie w grze deblowej
foto1
Ogólnopolski Turniej Ringo w Goszczynie
Witamy na stronie sekcji RINGO

XIII Memoriał im. Włodzimierza Strzyżewskiego w RingoPo raz trzynasty rozgrywano zawody sportowe w ringo organizowane w celu uczczenia pamięci twórcy ringo, wybitnego sportowca Włodzimierza Strzyżewskiego, który pozostawił w testamencie atrakcyjną grę.

Te prestiżowe zawody zorganizowano 30 sierpnia 2014 r. w Warszawie na stadionie WAT, zgromadziły najlepszych ringowców z czołowych klubów ringo oraz reprezentację Białorusi. Całodniowa rywalizacja w  20 kategoriach indywidualnych, trójkowych i dwójkowych, dostarczyła wiele emocji i sportowych wrażeń. Świetną formę sportową prezentowali wszyscy ringowcy włącznie z  najstarszymi uczestnikami turnieju którzy przed laty rywalizowali z Włodzimierzem Strzyżewskim, ich sportowa pasja i niesamowity zapał do gry w ringo zasługuje na ogromne brawa.

Czytaj więcej...

Szkolny Turniej Dwójek w RingoSzkolny Turniej Dwójek w Ringo rozegrano w dniu 6 grudnia 2014 r. Rywalizacja toczyła się w czterech kategoriach wiekowych, dziewczęta i chłopcy ze szkoły podstawowej i gimnazjum do trzech wygranych setów.
Na zakończeniu turnieju zwycięzcom wręczono pamiątkowe puchary, pierwsze trzy drużyny otrzymały okolicznościowe dyplomy. Wszyscy uczestnicy zawodów otrzymali słodycze ufundowane przez Ferrero.

Czytaj więcej...

XIII Międzynarodowy Turniej w RingoW dniach 8-9 listopada w Mińsku na Białorusi rozegrano XIII Międzynarodowy Turniej w Ringo, w turnieju obok gospodarzy Białorusinów startowali Polacy, Rosjanie i Niemcy. Nasza młodzieżowa reprezentacja dzielnie się zaprezentowała wygrywając w kategoriach dwójkowych dziewcząt do lat 14 i do lat 18.

Skład naszej reprezentacji: Jagoda Biskup, Oliwia Bril, Katarzyna Gładysz, Monika Wangryn, Alicja Godlewska, Paulina Wangryn, chłopcy – Kacper Gęsiak, Hubert Komorowski, Paweł Wangryn, trenerzy – Piotr Bril, Mariusz Wangryn.

Czytaj więcej...

Ogólnopolski drużynowy turniej w ringoUKS w Mogielnicy – był organizatorem  Ogólnopolskiego Drużynowego Turnieju w Ringo z udziałem reprezentacji Białoruskiej Federacji w Ringo. W dniu 11 października na kompleksie sportowym im. Jana Pawła II, dwanaście klubów rywalizowało w turnieju drużynowym w sześciu kategoriach wiekowych, piękna słoneczna pogoda sprzyjała sportowej rywalizacji i osiąganiu wysokich wyników sportowych. Turniej był doskonałą okazją do sprawdzenia formy sportowej przed zbliżającymi się drużynowymi mistrzostwami Polski.

Czytaj więcej...

Sukces ringowców z Goszczyna na Drużynowych Mistrzostwach PolskiSześcioosobowa reprezentacja UKS Goszczyn rywalizowała o mistrzowskie tytuły na Drużynowych Młodzieżowych Mistrzostwach Polski w Ringo, które rozegrano w Jedliczu w dniu 18 października 2014 r. na hali sportowej GOSiR Jedlicze, rozgrywano je w 4 kategoriach wiekowych.

Wyśmienite wyniki osiągnęli reprezentanci naszego Klubu zwyciężając w kategorii młodziczek (dziewcząta do lat 13) w składzie: Łucja Baranowska i Martyna Kot. W kategorii kadetów (chłopcy do lat 16), drugi miejsce wywalczyli Hubert Komorowski i Mateusz Stańczyk. Drużyna dziewcząt w składzie: Dominika Pietrusińska i Ewelina Kot zajęły 4 miejsce.

 Mistrzostwa były podsumowaniem sezonu sportowego, który był udany dla ringowców z Goszczyna. Gratulujemy medalistom, ale również pozostałym ringowcom którzy dzielnie walczyli i nie poddali się bez walki, bo w sporcie tak naprawdę wygrywa każdy kto pokona siebie i dotrze do końca.

Czytaj więcej...

Kalendarz

Maj 2024
P W Ś C Pt S N
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31

Najbliższe zawody

Brak wydarzeń

Gościmy

Odwiedza nas 14 gości oraz 0 użytkowników.