foto1
Reprezentacja sekcji ringo
foto1
Reprezentacja sekcji ringo
foto1
Mistrzyni w kategorii żaczek
foto1
Mistrzynie w grze deblowej
foto1
Ogólnopolski Turniej Ringo w Goszczynie
Witamy na stronie sekcji RINGO

W dniach 7 – 8 listopada w Mińsku na Białorusi rozgrywano XIV Międzynarodowy Turniej w Ringo. W zawodach rywalizowały ringowcy z Białorusi, Rosji, Kenii i Polski, w składzie naszej reprezentacji wystąpił Hubert Komorowski, który wspólnie z doświadczonym Andrzejem Teklakiem zajęli trzecie miejsce w dwójkach mężczyzn.

Czytaj więcej...

Ogólnopolski Turniej w Ringo rozegrano w dniu 14 listopada w Mogielnicy, zawody zorganizowane przez UKS w Mogielnicy wspólnie z Polskim Towarzystwem Ringo zakończyły cykl turniejów zaliczanych do rankingu zawodników PTR. W zawodach wystartowało ponad 100 ringowców z Mazowsza, Polski Północno-Wschodniej oraz Białorusi.

W zawodach uczestniczyła nasza 15 – osobowa reprezentacja, która w klasyfikacji Klubowej zajęła I miejsce.

Uśmiech i radość na twarzach uczestników świadczyły o dobrej sportowej zabawie będąc jednocześnie zachętą do treningu i przygotowań do przyszłorocznej rywalizacji.

Czytaj więcej...

Drużynowe Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w Ringo rozegrano w Goszczynie w dniu 17 października 2015 r. na hali sportowej, po raz pierwszy zawody takiej rangi zawitały do Goszczyna. Rozgrywano je w 4 kategoriach wiekowych, dziewczęta i chłopcy do lat 13 i lat 16. W turnieju rywalizowały reprezentacje Klubowe wyłonione z rankingu ogólnopolskiego ringowców. Organizatorami Mistrzostw Polski był Uczniowski Klub Sportowy Goszczyne, Polskie Towarzystwo Ringo, współorganizatorami: Gmina Goszczyn, Zespół Szkół Publicznych w Goszczynie.

Czytaj więcej...

Ogólnopolski Turniej w Ringo „Warszawska Syrenka” rozegrano 19 września 2015 r. Po raz drugi w tym miesiącu obiekty sportowe przy ulicy Andriollego w Warszawie gościły czołówkę ringowców z Polski, Piękna pogoda sprzyjała sportowej rywalizacji podczas zawodów.

W zawodach wystartowała reprezentacja ringowców z naszego Klubu, rewelacyjnie zaprezentowały się nasze najmłodsze zawodniczki zajmując miejsca od 1 do 4 w kategorii żaczki.

Czytaj więcej...

Memoriał Włodzimierza Strzyżewskiego to jeden z najbardziej prestiżowych turniejów w ringo, to również wyjątkowa atmosfera którą tworzy wielopokoleniowa mieszanka zawodników uprawiających polski sport - ringo. W tegorocznej edycji startowała czołówka ringowców z  polski oraz reprezentacja Białorusi. Zawody rozgrywano 5 września na obiektach sportowych przy ulicy Andriollego w Warszawie.

Udany występ zanotowała 18 – osobowa reprezentacja naszego Klubu, na najwyższym stopniu podium stanęły trzy osoby, w kategorii żaczek – Amelia Sendek, w kategorii młodzik – Bartosz Stępień i w kategorii seniorów – Mariusz Wangryn (trener naszej sekcji ringo). Srebrne medale wywalczyli, Martyna Kot w kategorii młodziczek i Lidia Sendek w kategorii Seniorek. Trzecie miejsce zajęli Julia Przybysz w kategorii żaczka i w kategorii dwójki chłopców do lat 16 – Dawid Mruk i Mateusz Wangryn.

Czytaj więcej...

43. Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Ringo rozegrano w Krakowie na stadionie KS Bronowianka, 27 czerwca 2015 roku. Zawody zgromadziły czołówkę ringowców z czołowych ośrodków gry w ringo z Polski i reprezentację Białorusi, Czech, Słowacji i Niemiec. W mistrzostwach wystartowała 11-osobowa reprezentacja naszego Klubu.

Rywalizacja toczyła się w 18 kategoriach gier indywidualnych, w 4 kategoriach deblowych oraz w grach trójkowych dzieci do lat 13. Ringowcy do południa rywalizowali w grach indywidualnych po południu rozgrywano gry deblowe. Mistrzostwa były trudnym i selektywnym sprawdzianem dla zawodników.

Dobrze zaprezentowała się nasza reprezentacja zdobywając jeden mistrzowski tytuł - Bartosz Stępień w kat. młodzik, srebrne medale wywalczyli Martyna Kot i trójka szkolna do lat 13 w składzie: Martyna Kot, Bartosz Stępień i Kacper Trzaska. Brązowe medale zdobyli Mateusz Stańczyk i Dawid Mruk w kat. dwójki chłopców do lat 16.

Gratulujemy udanego startu!

Czytaj więcej...

Kalendarz

Maj 2024
P W Ś C Pt S N
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31

Najbliższe zawody

Brak wydarzeń

Gościmy

Odwiedza nas 335 gości oraz 0 użytkowników.