foto1
Reprezentacja sekcji ringo
foto1
Reprezentacja sekcji ringo
foto1
Mistrzyni w kategorii żaczek
foto1
Mistrzynie w grze deblowej
foto1
Ogólnopolski Turniej Ringo w Goszczynie
Witamy na stronie sekcji RINGO

Uczniowski Klub Sportowy zaprasza do startu w Mikołajkowym Turnieju w Ringo

ORGANIZATOR

UKS Goszczyn, Publiczna Szkoła Podstawowa w Goszczynie

 TERMIN I MIEJSCE

Zawody organizowane są w Goszczynie w dniu 16 grudnia 2023 roku o godz. 10, na hali sportowej przy Szkole Podstawowej w Goszczynie, ul. Armii Krajowej 2.

 UDZIAŁ i ZGŁOSZENIE

Zgłoszenia prosimy składać osobiście u opiekuna sekcji lub elektronicznie na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 REGULAMIN

 System gier uzależniony jest od liczby startujących osób

  • Przepisy: Obowiązują przepisy gry w ringo
  • Kategorie
    •  Żak, żaczka do 10 lat
    • Młodzik, młodziczka do 13 lat
    • Kadet, kadetka do 15 lat
    • Junior, juniorka do 19 lat

NAGRODY

Zwycięzcy otrzymują puchary i dyplomy za pierwsze trzy miejsca.

Czytaj więcej...

Ogólnopolski Turniej w Ringo - Mogielnica 2023, rozegrano 23.września 2023 roku na stadionie KS Mogielanka. Pogoda nie rozpieszczała ringowców w strugach deszczu rywalizowali o ostatnie możliwe do zdobycia punkty do rankingu ogólnopolskiego ringowców.

Zawodnicy z naszego Klubu świetnie przystosowali się do trudnych warunków atmosferycznych czego efektem były wysokie wyniki!

Czytaj więcej...

W dniu 17 czerwca 2023 roku, Gmina Lelis gościła uczestników 51. Otwartych Mistrzostw Polski w Ringo. Wyłoniono indywidualnych Mistrzów Polski w siedemnastu kategoriach indywidualnych i w sześciu drużynowych.

Na uroczystości inauguracji Mistrzostw obecni byli: Pani dr n.med. Krystyna Anioł-Strzyżewska- Prezes PTR, Pan Stefan Prusik - Wójt Gminy Lelis, Pani Anna Dobkowska - Przewodnicząca Rady Gminy Lelis, Pani Katarzyna Czerkas - przedstawicielka Starostwa Powiatowego w Ostrołęce.

W mistrzostwach wystartowała z sukcesami 20-osobowa reprezentacja naszego klubu.

Wyniki naszych reprezentantów!

Czytaj więcej...

W dniu 16 września 2023 roku rozegrano XXII Memoriał im. Włodzimierza Strzyżewskiego w Ringo na stadionie GKS Świt w Warszawie. W zawodach wystartowała czołówka ringowców z Polski zawodnicy z Czech i Białorusi.

 Celem turnieju było uczczenie  pamięci twórcy sportu ringo  Włodzimierza Strzyżewskiego, znakomitego szermierza a później niestrudzonego propagatora  tej gry którą zaczął traktować jako specyficzne „koło ratunkowe” umożliwiające zachowanie sportowej sylwetki, zdrowia i sprawności psychofizycznej.

W zawodach tradycyjnie uczestniczyła liczna reprezentacja naszego klubu.

Czytaj więcej...

Ogólnopolski Turniej „Mazury 2023” rozegrano 3 czerwca 2023 r. na stadionie sportowym w Miłkach. Zawody rozpoczęły się przy silnym zimnym wietrze, na szczęście świeciło słońce i dogrzewało ringowców. Ostatni turniej przed mistrzostwami polski był doskonałym sprawdzianem formy i okazją do podwyższenia swoich umiejętności technicznych i taktycznych gry w ringo. Organizatorem zawodów był Klub Sportowy Victoria Miłki.

Czytaj więcej...

Kalendarz

Grudzień 2023
P W Ś C Pt S N
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Najbliższe zawody

So Gru 16 @10:00 - 02:00PM
Mikołajkowy Turniej w Ringo - 2023

Gościmy

Odwiedza nas 87 gości oraz 0 użytkowników.