foto1
Reprezentacja sekcji ringo
foto1
Reprezentacja sekcji ringo
foto1
Mistrzyni w kategorii żaczek
foto1
Mistrzynie w grze deblowej
foto1
Ogólnopolski Turniej Ringo w Goszczynie
Witamy na stronie sekcji RINGO

Mikołajkowy turniej w ringo zorganizowany już po raz czwarty przez sekcję ringo UKS Goszczyn dla zawodników sekcji, gościnnie do rywalizacji dołączyli ringowcy z UKS Błękitni Olkowice i UKS Mogielnica. Niespodzianką była wizyta świętego Mikołaja, którego tak zaciekawiła gra w ringo, że rozegrał krótki mecz z mistrzem żaków Aleksandrem Białkowskim.

Rywalizacja toczyła się w sześciu kategoriach wiekowych, zwycięzcy otrzymali puchary, za pierwsze trzy miejsca medale, wszyscy uczestnicy ringowych zmagań otrzymali pamiątkowe dyplomy i słodycze które dostarczył św. Mikołaj.

Czytaj więcej...

Ogólnopolski Turniej w Ringo - Mogielnica 2023, rozegrano 23.września 2023 roku na stadionie KS Mogielanka. Pogoda nie rozpieszczała ringowców w strugach deszczu rywalizowali o ostatnie możliwe do zdobycia punkty do rankingu ogólnopolskiego ringowców.

Zawodnicy z naszego Klubu świetnie przystosowali się do trudnych warunków atmosferycznych czego efektem były wysokie wyniki!

Czytaj więcej...

W dniu 17 czerwca 2023 roku, Gmina Lelis gościła uczestników 51. Otwartych Mistrzostw Polski w Ringo. Wyłoniono indywidualnych Mistrzów Polski w siedemnastu kategoriach indywidualnych i w sześciu drużynowych.

Na uroczystości inauguracji Mistrzostw obecni byli: Pani dr n.med. Krystyna Anioł-Strzyżewska- Prezes PTR, Pan Stefan Prusik - Wójt Gminy Lelis, Pani Anna Dobkowska - Przewodnicząca Rady Gminy Lelis, Pani Katarzyna Czerkas - przedstawicielka Starostwa Powiatowego w Ostrołęce.

W mistrzostwach wystartowała z sukcesami 20-osobowa reprezentacja naszego klubu.

Wyniki naszych reprezentantów!

Czytaj więcej...

W dniu 16 września 2023 roku rozegrano XXII Memoriał im. Włodzimierza Strzyżewskiego w Ringo na stadionie GKS Świt w Warszawie. W zawodach wystartowała czołówka ringowców z Polski zawodnicy z Czech i Białorusi.

 Celem turnieju było uczczenie  pamięci twórcy sportu ringo  Włodzimierza Strzyżewskiego, znakomitego szermierza a później niestrudzonego propagatora  tej gry którą zaczął traktować jako specyficzne „koło ratunkowe” umożliwiające zachowanie sportowej sylwetki, zdrowia i sprawności psychofizycznej.

W zawodach tradycyjnie uczestniczyła liczna reprezentacja naszego klubu.

Czytaj więcej...

Ogólnopolski Turniej „Mazury 2023” rozegrano 3 czerwca 2023 r. na stadionie sportowym w Miłkach. Zawody rozpoczęły się przy silnym zimnym wietrze, na szczęście świeciło słońce i dogrzewało ringowców. Ostatni turniej przed mistrzostwami polski był doskonałym sprawdzianem formy i okazją do podwyższenia swoich umiejętności technicznych i taktycznych gry w ringo. Organizatorem zawodów był Klub Sportowy Victoria Miłki.

Czytaj więcej...

Kalendarz

Maj 2024
P W Ś C Pt S N
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31

Najbliższe zawody

Brak wydarzeń

Gościmy

Odwiedza nas 338 gości oraz 0 użytkowników.